Vennligst vent...
Din handlevogn inneholder
Antall
Pris
Totalt
Slett
TOTALT
Eks. Mva.
0
0
Gå til kassen
Fortsett å handle

Hurtigkasse

Fullfør bestilling din uten å logge inn
Bedriftskunde? Klikk her

Leveringsmetode

Betalingsalternativer

VISA / MasterCard
Faktura
14 dagers kreditt. Få varen hjem før du betaler. Du kan også dele opp betalingen.
Priseksempel: kr.10.000, o/12 mnd., eff. Rente 35,39 %, totalt kr 11.722.

Hurtigkassen

Vi velger det rimeligste fraktalternativet og du kan betale med kort eller faktura. Ønsker du å flere alternativer for frakt og betaling, klikk på Gå til kassen. Du vil her også kunne velge 'Forskudd' for å slippe å betale adm./ekspedisjonsbegyr.

Fullfør bestilling
Ikke registrert? Registrer deg | Glemt passordet?

Varekatalog

PC, nettbrett & server

Datautstyr

Telefoni & GPS

Lagersalg

Foto & video

Hvitevarer

TV, Lyd og bilde

Spill, Film & Konsoll

Hjem & fritid

Produktguider

D-Link '' DEM-311GT    Transceiver MiniGBIC 1000BaseSX LC-Dupl. retail''
D-Link '' DEM-311GT    Transceiver MiniGBIC 1000BaseSX LC-Dupl. retail''
D-Link '' DEM-311GT    Transceiver MiniGBIC 1000BaseSX LC-Dupl. retail''
D-Link '' DEM-311GT    Transceiver MiniGBIC 1000BaseSX LC-Dupl. retail''
D-Link '' DEM-311GT    Transceiver MiniGBIC 1000BaseSX LC-Dupl. retail''
Varenr.: DEM-311GT

D-Link " DEM-311GT Transceiver MiniGBIC 1000BaseSX LC-Dupl. retail"

DEM-311GT

Kr 799,-
639,- eks. mva.
Lagerstatus nettbutikk
5+ på lager hos leverandør (Sendes fra oss 5-7 dager etter bestilling)
Antall
 
 
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.
The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mini-GBIC transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode fiber for distances of up to 220m/550m on 62.5µm/50µm fiber respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-311GT is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and free technical support.

D-Link 1000BASE-SX Mini Gigabit Interface Converter. Data transfer rate: 1.25 Gbit/s, Data link protocols: Gigabit Ethernet, Cabling technology: 1000BASE-SX. Colour of product: Silver. Operating temperature range (T-T): 0 - 40 °C, Storage temperature range (T-T): -40 - 85 °C. Dimensions (WxDxH): 29.8 x 11.8 x 56.3 mm

Tekniske spesifikasjoner

Kilde
Sammendrag
Karakter
Andre kunder kjøpte også
D-Link ''Switch 440mm  DGS-1210-48   Smart  Switch (4Combo) retail''
3 299,-
Legg varen i handlekurven
D-Link "Switch 440mm DGS-1210-48 Smart Switch (4Combo) retail"
D-Link '' DEM-310GT    Transceiver MiniGBIC 1000BaseLX LC-Dupl. retail''
1 050,-
Legg varen i handlekurven
D-Link " DEM-310GT Transceiver MiniGBIC 1000BaseLX LC-Dupl. retail"

 

 

Bli kvitt miljøfarlig avfall! Levér inn dine kasserte elektriske og elektroniske produkter her! Det er enkelt, gratis og miljøvennlig. Du finner mer informasjon om ordningen på www.elretur.no.